Kuzu İnşaat Personel Eleman Alımı Yurtdışı İş İlanları

Kuzu Grup yurtdışında üstlendiği projelerde görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapıyor. Kuzu Grup yurtdışı iş ilanları ve başvuru şartları…

kuzu grup yurtdışı iş ilanları

1943 yılında kurulan Kuzu Grup, bugüne kadar toplam 500 den fazla projeyi hayata geçirerek sektördeki başarısını devam ettiriyor. Dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhidi listesinde 151 sırada olan Kuzu Grup’un üstlendiği Reghaia ve Buleyde şehirlerinde ise 11.700 konut hızla yükseliyor.

KUZU GRUP YURTDIŞI İŞ İLANLARI

Kuzu Grup, 2014 yılında Cezayir’in Reghaia ve Buleyde şehirlerinde üstlendiği ve 2017 yılından tamamlanması beklenen konut projesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.Kuzu Grup, Cezayir’de görevlendirmek üzere kaba işler şefi, şantiye muhasebecisi, kamp amiri, ambar sorumlusu ve mütercim tercüman alımı yapıyor.

KUZU GRUP İŞ BAŞVURUSU

Kuzu Grup yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Kuzu Grup internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden iş başvurusu formuna ulaşabilirsiniz.

Kuzu Grup, ihtiyaçların karşılanması doğrultusunda mevcut insan kaynağına öncelik vermektedir. Kariyer düzenleme süreci, çalışanlar arasında fırsat eşitliği gözetilerek gerçekleştirilirken, bu süreçte en güncel ve tarafsız performans değerlendirme süreçleri kullanılmaktadır.

Personel sayısı şantiyelerin durumu ve sezona bağlı olarak değişim göstermektedir. Çalışanların %70’ini mavi yakalı, geri kalan %30’unu ise beyaz yakalı personel oluşturmaktadır.

Kuzu Grubun toplam çalışan sayısının %80’i inşaat sektöründe, kalan %20’si ise altyapı ve Grubun faaliyet gösterdiği diğer alanlarda istihdam edilmiştir.