Karayolları Genel Müdürlüğü 1280 Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü personel statüsünde görevlendirmek üzere 1280 teknik personel alacak.

karayolları personel alımıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan açıkladı: Karayolları Genel Müdürlüğü, bin 280 kişilik teknik personel alacak.

Bakan Arslan yaptığı açıklamayla yeni rakamlara göre Karayolları bin 280 kişilik alıma imza atacak. Özellikle alımlarında daha fazla kişiyi almak isteyen ancak; şuanda bu kadar ihtiyacı olduğu için alım işlemini gerçekleştirecek olan Karayolları adına açıklamayı ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan yaptı. Arslan yaptığı konuşmasında daha fazla personel ile daha fazla hizmet verebileceklerini ifade etti.

170 milyon liralık da alım yapacaklarını ifade eden Bakan Arslan, alımları ile ilgili olarak bin 280 kişilik alım yapacaklarını ifade etti.Alım sayısının fazla olması sayesinde daha çok kişiye hizmet sağlayacaklarını ve daha sıkı çalışacaklarını da ifade etti.

Bakan Arslan, konuşmasının sonunda verilen kadroların hayırlı olmasını diledi.

Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal da işçilerin 15 Temmuz’da iş başı yapacağını anımsatarak, “Karayolları ailesi bundan sonra da ülkemize ve milletimize hizmet etmeyi sürdürecektir.” ifadesini kullandı.  • karayolları 1280 personel alımı