Gürbağ İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Gürbağ Grup şirketlerinden Gürbağ İnşaat yurtdışında üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapmaya devam ediyor. Yurtdışı iş ilanları ve iş başvuru şartları…

gürbağ inşaat cezayir iş ilanları1992 yılında kurulan Gürbağ İnşaat, Şanlıurfa’da 1996 yılında hazır beton ve 1997 yılında Gürbağ Prefabrik sanayi yapıları üretim tesisleri faaliyete geçmiştir. Daha sonra kurulan şirketler ile  inşaat sektöründe güçlenen Gürbağ, yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmıştır. ENR listesinde Dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firmasından biri olma başarısını sürdürmek ve daha iyi konumlara gelmeyi hedeflemektedir.

GÜRBAŞ İNŞAAT CEZAYİR İŞ İLANLARI

Gürbağ İnşaat, Cezayir’deki toplu konut projesinde görevlendirmek üzere inşaat teknikeri, teknik ofis şefi ve saha elektrik teknikeri alımı yapmak üzere yurtdışı iş ilanı yayınladı.

  • Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, konusunda en az 10 yıl deneyimli, tercihen yurt dışı şantiyelerde görev almış ve tercihen Fransızca ve Arapça bilen gibi iş başvuru şartları doğrultusunda saha elektrik teknikeri alımı yapıyor.
  • Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen çok iyi derece Fransızca bilen ve ikinci dil olarak Arapça bilen, şantiyelerde saha uygulamalarına ilave olarak şantiye teknik ofislerinde görev yapmış en az 10 yıl deneyimli, taşeron ve tedarikçilerle sözleşme yapıp takibini yapabilecek, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek teknik ofis şefi alımı yapıyor.
  • Cezayir’deki toplu konut projesinde görevlendirmek üzere, meslek yüksek okullarının inşaat bölümüden mezun, mesleğinde minimum 10 yıl deneyimli, büyük hacimli konut, ofis, alışveriş merkezi, üniversite, otel benzeri üst yapı projelerinde kaba, ince inşaat işleri yapımlarında deneyimli, kaba ve ince inşaat işlerinde malzeme ve uygulamalarına hakim, ekip yönetebilen ve ustaya ayrıntılı iş tarif edebilen, tercihen Fransızca ve Arapça bilen, ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışamasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine aşık inşaat teknikeri alımı yapılacaktır.

Gürbağ İnşaat’ın Cezayir’de devam eden projeleri

gürbaş inşaat cezayir sidi abdallah lojman projesi

1200 konut projesine sahip Sidi Abdallah lojman projesi

gürbaş inşaat cezayir tizi ouzou lojman projesi

2000 konutluk Tizi Ouzou lojman projesi

Gürbaş İnşaat yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki açık iş pozisyonlarını inceleyebilir, başvuru şartları doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.Ayrıca yurtdışında iş yapan firmaların yurtdışı iş ilanlarını ve Cezayir iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.