GAP İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Türkiye’nin büyük kuruluşlarından Çalık Holding iştiraki olarak kurulan Gap İnşaat, Türkmenistan’da personel eleman görevlendirmek üzere iş ilanı yayınladı.

gap inşaat yurtdışı iş ilanları

GAP İnşaat, kurulduğu günden bu yana yurtdışı operasyonlarında Türkmenistan, Irak, Libya, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelerde devam etmektedir. Gap İnşaat kamu otoritelerinin bir çok farklı projede tercih ettiği, deneyim ve tecrübesiyle kredibiletesini perçinlemiş bir şirkettir.

GAP İNŞAAT TÜRKMENİSTAN İŞ İLANLARIGap İnşaat, Türkmenistan’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere muhasebe şefi arıyor. Gap inşaat yurtdışı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Alanında en az 6 yıl deneyim sahibi,
  • Tercihen SAP deneyimi bulunan,
  • İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
  • Yurt dışında ikamet etme engeli bulunmayan.

Gap İnşaat yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlarda doğrultusunda iş başvuru şatları doğrultusunda güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.GAP İnşaat Yurtdışı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. Volkan usta dedi ki:

    Merhaba ben 2014 2016 tarhleri arasında türkmenistan Aşkabat da polimeks ana kademesi Polimakta kayNakci ustası ekip basi olarak aynı zamanda konkosor imalatı yapımında çalıştım ister olimpiyat alani ister havaalani projelerinde birçok işte bulundum kendim turkmenistan lebab tan evliyim orayı ve calsma şeklini çok iyi biliyorum bu sebet en size de uygun olursa sizinle çalışmak isterim