Finansbank Personel Eleman Alımı 2016

Türkiye’nin genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla büyümeye devam eden Finansbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde Finansbank ailesine katılmak istiyorsanız hemen başvuru yapın.

finansbank personel alımıFinansbank personel alımı 2016 yılında da devam ediyor. Finansbank iş ilanları 2015 yılında yayınlamaya devam ederken banka bünyesinde çalışmak için başvuru yapabileceğiniz farklı seçenekler mevcut.

Finansbank İnsan Kaynakları sitesinde yer alan bilgilere göre banka bünyesinde deneyimli, yeni mezun ve öğrenci olarak görev alabilirsiniz.FİNANSBANK DENEYİMLİ PERSONEL ALIMI

Finansbank kadro ihtiyaçları doğrultusunda farklı dönemlerde deneyimli personel alımı yapmaktadır. Deneyimli adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmaları ve alanlarında deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.

FİNANSBANK YENİ MEZUN VE ÖĞRENCİ ALIMI

Yeni mezunlar için çok farklı seçenekler sunan banka çağrı merkezi kadroları, müfettiş yardımcısı, şube satış ve operasyon kadrolarına personel alımı yapmaktadır.

Finansbank ayrıca üniversitelerin 3. veya 4. sınıfına geçmeye hak kazanmış lisans öğrencilerine ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksekokul öğrencilerine yaz dönemlerinde minimum 1 ay maksimum 2 ay staj yapma şansı vermektedir.

FİNANSBANK İŞ İŞANLARI

BİREYSEL SATIŞ TEMSİLCİSİ
Türkiye Geneli

  • En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi,
  • Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen,
  • 30 yaşını aşmamış,
  • İletişim ve ikna becerisi yüksek,
  • Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
  • Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş,

Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi
Yüksekokul veya üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, 28 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilme, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilme, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul’da ikamet etme.

ENPARA.COM MÜŞTERİ DANIŞMANI
İstanbul, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya, Trabzon illerinde ikamet eden/edebilecek, Lisans/Ön lisans mezunu veya devam zorunluluğu olmayan 3./4. sınıf öğrencisi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, Pozitif ve güler yüzlü, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, 28 yaşını aşmamış, Tercihen seyahat engeli olmayan,Tercihen ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Daha önce Finansbank’a başvurup mülakat aşamasında elenmemiş.

İSTANBUL TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ DANIŞMANI
Ön lisans / lisans öğrencisi veya mezunu olmak, 28 yaşını aşmamış olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Müşteri odaklı ve diksiyonu düzgün olmak, İletişim ve ikna yeteneğine güvenmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak, Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

ERZURUM TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ DANIŞMANI
Ön lisans / lisans öğrencisi veya mezunu olmak, 28 yaşını aşmamış olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Müşteri odaklı ve diksiyonu düzgün olmak, İletişim ve ikna yeteneğine güvenmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak, Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

TELE SATIŞ GÖREVLİSİ
En az lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Daha önce Bankamız Tele Satış Görevlisi pozisyonuna başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş

Finansbank iş ilanları ve iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarına başvuru yapabilecekleri gibi Finansbank İnsan Kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu da kullanabilirler.