Yapı Merkezi İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Yapı Merkezi İnşaat yurtdışında üstendiği projelerinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor. Yapı Merkezi Etiyopya’daki projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak.

yapı merkezi yurtdışı iş ilanları

YAPI MERKEZİ ETİYOPYA İŞ İLANLARI

Yapı Merkezi İnşaat, Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, alanında en az 2 yıl tecrübeli, İngilizce bilen ve MS Office programlarına hakim personel görevlisi alıyor.
 • Alanında en az 5 yıl tecrübeli, tercihen SAP ve İngilizce bilen, yurtdışı tecrübeye sahip ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun personel yetkilisi arıyor.
 • Lise mezunu, güvenlik görevlisi olarak en az 5 yıl tecrübeli, özel güvenlik sertifikası bulunan, tercihen silahlı güvenlik eğitimi almış, iyi düzeyde excel kullanabilen ve B2 sınıfı ehliyete sahip güvenlik görevlisi alacaktır.
 • Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip, tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan, Adam/saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, çok iyi düzeyde Primavera-6 ve tercihen Tilos kullanabilen, çok iyi derecede İngilizce bilen, ve üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun planlama şefi aranıyor.
 • Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında en az 7 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını etkili kullanabilen, iyi derecede İngilizce bilen, Bina ve İstasyon elektrik işleri konusunda tecrübeye sahip, Metrajını tamamladığı iş kalemlerinin imalatlarının takibini ve raporlamasını yapabilecek elektrik mühendisi aranıyor.

YAPI MERKEZİ CEZAYİR İŞ İLANLARI

Yapı Merkezi İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere;

 • Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında 3 yıl tecrübeye sahip, hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim, hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek ve projenin mali ilerlemesini takip edebilecek, hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecek, çok iyi derecede Fransızca bilen, tercihen İngilizce ya da Arapça bilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın hakediş mühendisi arıyor.
 • İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında en az 5 yıl deneyimli, sözleşme hazırlanması, asgari şartlar bakımından teknik dökümantasyon takibi ve sözleşmenin analiz raporlamalarının yapılması konusunda deneyimli, Claim tecrübesi bulunan ve tercihen raylı sistemlerde çalışmış, uluslararası sözleşme standartlarına hakim, çok iyi derecede Fransızca bilen, tercihen İngilizce ve Arapça bilgisine sahip, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın sözleşme mühendisi arıyor.

YAPI MERKEZİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI İÇİN İŞ BAŞVURUSU

Yapı Merkezi yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerinden (yenibiris.com ve kariyer.net) açık pozisyonlar ve başvuru şartları doğrultusunda başvuru yapabilirler. Yapı Merkezi iş ilanları ülke bazında örneğin Cezayir veya Etiyopya olarak ayrılmıştır. • yapı merkezi iş ilanları
Yapı Merkezi İnşaat Yurtdışı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. Ben daha önce yapi merkezde çalıştım mu zafer beyle çalıştım adapazirinda fabrika yaptık boru fabrikası ben şu an yurt dışındayım boroje müdürü fatih neydi 208de dedi ki:

  Kinyas Sahin erol 05457933201

 2. ibrahim dedi ki:

  Selamlar25)yıldir.mersedes.Axsor.man.tga.işmakinaları.ustasıgim.Ank.ostimde.yetiştim.10)yildir.yurtdişindnda.Atölye.ustasiolarak.görev.yaptim.cep05443053040

 3. Sadik dedi ki:

  Demirciyim iş arıyorum 05454907638