Yapı Merkezi İnşaat Etiyopya İş İlanları

Yapı Merkezi Etiyopya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapıyor.

yapı merkezi etiyopya iş ilanlarıYapı Merkezi şirketlerinden Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri, Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri Etiyopya’da görevlendirmek üzere;

 • Makine mühendisi
  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında en az 5 yıl tecrübeli, SAP (MM) modülü bilgisi olan, makine bakım onarım ve işletme konusunda tecrübe sahibi, raporlama tecrübesi olan, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, iletişim güçlü, analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, detaylara önem veren, tercihen yurtdışı iş deneyimi olan makine mühendisi aranmaktadır.
 • Uzman teknik ofis mühendisi
 • Elektromekanik şefi
  Üniversitelerin elektronik mühendisliği bölümünden mezun, alanında en az 10 yıl tecrübeli, elektrik mekanik tesaisat konusunda tecrübe sahibi, iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, seyahat engeli bulunmayan elekromekanik şefi aranmaktadır.
 • Uzman harita mühendisi
  Üniversitelerin harita ve kadastro mühendisliği bölümlerinden mezun, demiryolu ve karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş, yurtdışı projelerinde daha önce görev almış, analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, autocad, netcad ve MS Office programlarına hakim, çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takim çalışmasına uyumlu ve iyi derecede İngilizce bilen uzman harita mühendisi aranmaktadır.
 • Kamp görevlisi
 • Kamp Amiri
  Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, kampın iç ve dış güvenliğini yönetecek, kampın temiz ve düzenli olması için tüm çalışmaları gerçekleştirebilecek, kampta bulunan tüm tesislerin işletme ve bakım işlerini yürütebilecek, kamp ihtiyaçlarını tespit ederek, temin edilmelerini sağlayabilecek kamp amiri aranmaktadır.
 • Planlama Şefi
  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip, tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimli olan, takibindeki süreçlere ait raporlama ve sunumları yapabilecek ve çok iyi derecede İngilizce bilen planlama şefi aranmaktadır.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, iş sağlığı ve güvenliği çevre alanında 5 yıl tecrübeli, tercihen Nebosh sertifikasına hio, sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına uyumlu, iyi derecede İngilizce bilen ve yurt dışı seyahat engeli olmayan iş sağlığı ve güvenliği uzmanı aranmaktadır.
 • Puantör
  En az lise mezunu, tercihrn yurtdışı şantiye tecrübesi olan, inşaat işleri puantajı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, tercihen iyi derecede İngilizce bilen ve SAP, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen puantör aranmaktadır.
 • Gıda Teknikeri
  Yapı Merkezi İnşaat, Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirmek üzere; meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, gıda güvenliği ve gıda mevzuatına hakim, alınında minimum 3 yıl tecrübeye sahip, şantiyelerde yemekhane denetim ve kontrollerini yapabilecek, insan ilişkilerinden başarılı, takım çalışmasını seven ve MS Office programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip gıda teknikeri aranıyor.
 • Mali İşler Yetkilisi alımı yapmak üzere iş ilanları yayınladı.

Yapı Merkezi Etiyopya iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi ve iş başvurusu için kariyer sitelerinden yararlanabilirsiniz. Kariyer sitelerindeki Yapı Merkezi güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.