Yapı Merkezi İnşaat Cezayir İş İlanları

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

yapı merkezi inşaat cezayir iş ilanlarıYapı Merkezi İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirmek ve personel alımı yapıyor.

YAPI MERKEZİ CEZAYİR İŞ İLANLARI

  • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, 0-1 yıl staj / iş tecrübesine sahip, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, kariyerine teknik ofis uygulamaları konusunda devam etmek isteyen, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen ve öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneğine sahip İnşaat Mühendisi alımı yapıyor.
  • Yapı Merkezi İnşaat, Cezayir’de yapımını üstlendiği Tramvay Projesi’nde görevlendirmek üzere, üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, konusunda en az 5-7 yıl deneyimli, uygulama ve imalat projesi çizimlerinde deneyimli, tercihen raylı sistemler konusunda tecrübeli ve yurtdışı projelerinde görev almış, tüm Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, iyi derecede Autocad bilen, İngilizce teknik dile hakim, tercihen Fransızca bilgisine sahip dizayn ofis mimarı alımı yapıyor.
  • Yapı Merkezi İnşaat, yurtdışında yapımını üstlendiği ulaştırma projelerinde yetiştirmek üzere; üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden mezun, çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca dil bilgisine sahip, tercihen İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip, MS Office programlarına hakim, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, kariyerine yurt dışı projelerinde devam etmek isteyen çevre mühendisi alımı yapıyor.
  • Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji, Maden, Jeofizik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim ve Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, kalite kontrol mühendisi aramaktadır.
  • Yapı Merkezi İnşaat, Cezayir’de üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere ayrıca, Planlama Mühendisi, Teknik Ofis Müdürü ve Planlama Mühendisi alımı yapmak üzere iş ilanları yayınladı.

Yapı Merkezi Cezayir iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını inceleyebilir, açık iş pozisyonları ve iş başvuru şartlarını doğrultusunda iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.