Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Yapı Kredi Bankası1994 yılında kurulan ve 2006 yılında Türk bankacılık sektörünün en büyük birleşmesini gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin 8. bankası olan Koçbank ile 7. büyük bankası Yapı Kredi’nin birleşmesiyle oluşan Yapı Kredi bankası en büyük 4. özel banka konumundadır.

Yapı Kredi Bankası personel alımı 2015 yılında da devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası güncel iş ilanlarını sizler için derledik. Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerinde iş ilanlarını takip edebileceği gibi iş başvurusu yapabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI İŞ İLANLARI

Tahsilat Yetkilisi
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul – Gebze
Son Başvuru Tarihi: 07. 11. 2015Yapı Kredi Bankası bireysel krediler izleme ve tasfiye departmanında 1 yıl sözleşmeli görevlendirmek üzere tahsilat yetkilisi alımı yapacaktır.

Aranan Nitelikler: Minimum 2 yıllık önlisans mezunu olan, Tercihen telefon ile tahsilat yapabilecek, 28 yaşından gün almamış, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Temel bilgisayar uygulamalarına hakim.

Çağrı Merkezi Yetkilisi
Samsun

Aranan nitelikler: Ön lisans ya da üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun veya devam zorunluluğu olmayan 3.4. sınıf öğrencisi, 28 yaşında gün almamış, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Satışa yatkın, telefonda satış yapabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süreyle tecilli durumda olan.

Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına www.yenibiris.com/yapi-kredi-is-ilanlari adresinden ulaşabilirsiniz.