Türkmenistan Aşçı İş İlanları

Alanında lider uluslararası inşaat firması Türkmenistan şantiyesinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapıyor.

Alanında en az 5 yıl tecrübeli, aşçılık sertifikası olan, kişisel temizliğine özen gösteren ve hijyen kurallarına uyan, öğün başına 2000 ve 3000 kişi şantiye yemeği çıkarabilecek, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu tercihen yurtdışı deneyimi bulunan aşçı aranmaktadır.

Türkmenistan aşçı alımı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Firma ismini öğrenmek yapılan başvurular sonrası öğrenilecek.

Başvuru sonrası değerlendirmeye alınan görüşmeler İstanbul Merkez ofisinde yapılacaktır. Bu ilan İŞKUR izli ile verilmiştir.

  • türkmenistan aşçı ilanları
  • enka aşçı ilanları
Türkmenistan Aşçı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. Bekir koyuncu dedi ki:

    Aşçı,yım catering toplu yemek ustasıyım şantiye tecrübem ustalık belgesi mevcuttur.5000 yemek üretim tecrübesi gramaj bilgim yemek bilgim yanısıra Ekmek yapımı döner poğaça kek kurabiye pasta tatlılar mevcuttur. Karadağ libya cezayir tekrar Cezayir Türkmenistan tekrar Libya Sırbistan ve Nijerya’da Aşçıbaşı ve aşçı sıfatları ile çalıştım. Yurtdışı proje,lerde çalışmak istiyorum. 0539 894 5755 saygılarımla