Türkmenistan Aşçı İş İlanları

Alanında lider uluslararası inşaat firması Türkmenistan şantiyesinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapıyor.

Alanında en az 5 yıl tecrübeli, aşçılık sertifikası olan, kişisel temizliğine özen gösteren ve hijyen kurallarına uyan, öğün başına 2000 ve 3000 kişi şantiye yemeği çıkarabilecek, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu tercihen yurtdışı deneyimi bulunan aşçı aranmaktadır.

Türkmenistan aşçı alımı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Firma ismini öğrenmek yapılan başvurular sonrası öğrenilecek.

Başvuru sonrası değerlendirmeye alınan görüşmeler İstanbul Merkez ofisinde yapılacaktır. Bu ilan İŞKUR izli ile verilmiştir.

  • türkmenistan aşçı ilanları
memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.