Türk Telekom Lise Mezunu Memur Alımı

türk telekom lise mezunu personel alımıTürk Telekom çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere lise mezunu 141 personel alımı yapacak.

Türkiye’nin iletişimde öncü markası Türk Telekom , 141 personel alımı yapacak. Çeşitli unvanlarda yapılacak olan alımlar başta İstanbul olmak üzere, Anadolu genelinde toplam 141 kişiden oluşacak.

Türk Telekom personel alımları İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Samsun, Erzurum, Kırıkkale, Giresun, Ordu, Burdur, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kayseri, Rize, Karaman, Çorum ve Trabzon illerinde gerçekleştirilecektir.

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLABİLMEK İÇİN: Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olabilmek için: Diksiyonu düzgün, en az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, telefonda etkili iletişim kurabilen, ikna ve analiz yeteneğine sahip gibi şartlar yer almaktadır.

KURUMSAL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLABİLMEK İÇİN: 

Kurumsal Müşteri Temsilcisi olabilmek için: diksiyonu düzgün, en az lise, 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö.F öğrencisi, 18-30 yaşları arasında, telefonda etkili iletişim kurabilen, ikna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, iş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, iç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak şart.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLABİLMEK İÇİN:

Müşteri Temsilcisi olabilmek için: en az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, diksiyonu düzgün, telefonda etkili iletişim kurabilen gibi şartlar yer almaktadır.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. Hakkında Türk Telekom; sabit telefon, mobil telefon, Data ve İnternet hizmetleri ile katma değerli hizmetleri müşterilerine sunan bir altyapı işletmecisidir.

Türk Telekom bu gün dünyadaki 13’üncü büyük sabit telefon altyapısı ve GSM operatörlerinden AVEA’nın % 81.1 hissesi ile TT Net A.Ş’nin %100 hissesine sahiptir. 14. Kasım 2005 tarihinde hisse devrinin tamamlanması ile Şirket hisselerinin %45’i devlette kalırken, Oger Telekomünikasyon Türk Telekom’un ana hissedarı olmuştur. Bu yapısıyla Türk Telekom artık özel bir şirketin tam operasyonel özgürlüğüyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hisse devrinin tamamlanmasından sonra dünya klasmanında saygın danışmanlar ve çalışanlarımızla birlikte yüzlerce dönüşüm projesi başlatılmıştır. Bu projeler tamamlandığında Türk Telekom’un çehresi hızla değişerek, şirketimiz rekabetçi müşteri odaklı, operasyon açısından etkili ve teknolojik olarak gelişmiş bir kurum kimliği kazanıp güçlü kökleri üzerinde hızla büyüyerek dünya çapında konumunu güçlendirmeye hazır olacaktır.