Türk Hava Yolları 8000 personel alımı yapıcak

Türk Hava Yolları (THY) 10 bin olan kabin memuru sayısını yeni alımlarla 18 bine çıkarmayı planlıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketleri arasında yer alan gururumuz Türk Hava Yolları, kendisini büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Sürekli gelişim ve değişim içerisinde olan Türk Hava Yolları 2023 yılına kadar 10 bin olan kabin memuru sayısını 18 bine çıkarılacağını açıkladı.

Türkiye’de ve dünyada en fazla yolcu taşıyan Türk Hava Yolları‘nın Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, mevcut kabin memuru sayılarını ve alınacak sayıları açıkladı. Şu anda bünyesinde 10 bin kabin memuru çalıştıran Türk Hava Yolları 2023 yılına kadar toplam kabin memuru sayısının 18 bine çıkarılacağını açıkladı.

THY Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan: “Kabin memuru adayları uçakta olabilecek tüm olumsuz ya da zorlayıcı koşullara karşı en ince ayrıntısına kadar eğitim alıyor. Eğitim içeriklerinde doğum operasyonuna da yer veriliyor ve bütün kabin memurları bu eğitimden geçiriliyor”

memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.