Tekfen İnşaat Katar’da otoyol projesi kazandı

Tekfen Holding’in grup şirketi Tekfen İnşaat Katar’da otoyol projesi için yaklaşık 2.1 milyar dolarlık ön protokol imzaladı.

tekfen inşaat katar otoyol projesi

2005 yılından bu yana Katar’da birçok altyapı ve endüstriyel proje üstlenen Tekfen İnşaat, “Al Khor Expressway” otoyol projesi için işveren Katar Devleti ile ön protokol imzaladı. Tekfen İnşaat, projeyi anahtar teslimi olarak 36 ay içerisinde tamamlayacak.

T.C. Ulaştırma Bakanı Sn. Ahmet Arslan’ın himayesinde, Katar Şehircilik Bakanı Sn. Mohammed Bin Abdullah Al Ruhaihi ve Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat Gigin tarafından imzalanan ön protokol kapsamında, Al Khor Expressway otoyolu toplam 34 kilometre uzunluğunda, gidiş-geliş 10 şeritli olarak inşa edilecek. Çeşitli kavşaklar, viyadükler, alt ve üst geçitlerin yer aldığı proje, Katar’ın en prestijli projelerinden biri olacak.Proje bedeli, 7,6 milyar Katar Riyali (yaklaşık 2,1 milyar ABD Doları) olup; Tekfen İnşaat’ın mevcut iş miktarı (backlog) ikiye katlanırken, Tekfen İnşaat’ın 60 yıllık tarihinde tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olma özelliğini de taşıyor.memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Tekfen İnşaat Katar’da otoyol projesi kazandı yazısına yapılan yorumlar
  1. Mustafa kaya dedi ki:

    Aşma tavan ustasıyım kaynak uzeri 05438260186