Şişecam Personel Eleman Alımı 2015

şişecam personel alımıTürkiye’nin en köklü kuruluşlarından olan Şişecam sektöründe global bir oyuncudur. Düzcam, Cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Şişecam, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Şişecam 20 bini aşkın çalışanıyla dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle büyümeye ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

Şişecam personel alımı 2015 yılında da devam ediyor. Şişecam’da çalışmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki Şişecam İş İlanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi Şişecam İnsan Kaynakları sitesi olarak hizmet veren siscamkariyerim.com sitesi üzerinden de detaylı bilgi alabilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.Şişecam, risk,denetim,geliştirme,stratejik planlama, üretim,satış, kalite ve çevre, pazarlama, satış destek, bakım onarım, insan kaynakları, tedarik zinciri, bilgi teknolojileri, üretim planlama, mali işler ve satın alma gibi geniş bir yelpazedeki pozisyonlarında istihdam sağlamaktadır.

ŞİŞECAM İŞ İLANLARI

Genel Başvuru (Engelli) İş İlanı
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası

Fırın Harman Mühendisi  
Kırklareli

CNC Freze Operatörü
İstanbul Anadolu Yakası

Proses Kontrol Teknisyeni
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası

Şişecam İşçi Alımı
İstanbul Anadolu Yakası

Kantar Memuru
Mersin(İçel)

Satış Temsilcisi
İstanbul Avrupa Yakası

Ürün Sorumlusu
İstanbul Avrupa Yakası