Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı

sahil güvenlik işçi alımıSahil Güvenlik Komutanlığı işçi alımı yapıyor.

Samsun çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl müdürlüğünün yayınladığı iş ilanlarına göre Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı (İlkadım / Samsun) işçi alımı yapıyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı ilköğretim mezunu motor, gemi makineleri, gemi makineleri zabitliği, otomotiv mekanikleri, otomotiv motor yenileştirmeciliği, motorlu araçlar teknolojisi alan / bölümlerinin herhangi birinden MEB onaylı ustalık belgesine sahil işçi alımı yapıyor.

NOT : KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK GEREĞİ AÇIK İŞÇİ SAYISININ ÜÇ KATI ASİL, ÜÇ KATI YEDEK ADAY NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ İLE BELİRLENECEK OLUP KURA ÇEKİMİ 15 ARALIK 2015 TARİHİNDE SAAT 11:00’DA SAHİL GÜVENLİK KARADENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. İŞÇİ ADAYLARI, İSTEMELERİ HALİNDE KURA ÇEKİMİNİ İZLEYEBİLECEKTİR.

  • ortaokul mezunu memur alımı 2016
memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.