Sağlık Bakanlığı 25 bin personel alımı yapacak

Sağlık Bakanlığı 2016 yılı personel ve hizmetli alımları başlıyor. Sağlık Bakanlığı toplamda 25 bin personel alımı yapacak.

sağlık bakanlığı personel alımı

NTV’de soruları yanıtlayan Sağlık Bakanlığı Mehmet Müezzinoğlu Sağlık Bakanlığı ve hastanelerinde görevlendirmek üzere kadrolu 10 bin, hizmet alımıyla 11 kişi alacaklarını söyledi.

Müezzinoğlu: 10 bin kadrolu personel alımı yapacağız

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlıkta ilk atamalar haziran-temmuz ayında yapılacak. Kadrolu 10 bin, hizmet alımıyla 11 bin kişiyi işe alacağız. Toplam 25-26 bin kişiyi işe alacağız dedi.

26 BİN YENİ PERSONELSağlıkta ilk atamalar haziran-temmuz ayında yapılacak. Kadrolu 10 bin, hizmet alımıyla 11 bin kişiyi işe alacağız. Toplam 25-26 bin kişiyi işe alacağız.memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.