Rönesans İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Rönesans İnşaat eleman alımı yapmaya devam ediyor. Rönesans İnşaat yurtdışı iş ilanları ve başvuru şartları…

rönesans inşaat yurtdışı iş ilanları

1993 yılında Erman Ilıcak tarafından kurulan Rönesans İnşaat yurtdışında üstlendiği projelerle en büyük inşaat şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.RÖNESANS İNŞAAT YURTDIŞI İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat yurtdışında üstlendiği projelerde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Yurtdışı iş ilanları ve başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

RÖNESANS İNŞAAT GENEL İŞ BAŞVURUSU

Rönesans İnşaat, Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirmek üzere; büyük ölçekli kompleks proje deneyimi olan, esnek çalışma saatlerine uyumlu, takım çalışmasına yatkın işlerde görevlendirmek üzere genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

RÖNESANS İNŞAAT RUSYA İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat Rusya’da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirmek üzere;

Önlisans makine bölümü mezunu, borulama ileri konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve soğuk hava koşullarına dayanıklı borulama işleri teknikeri aranmaktadır.

Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan iş sağlığı ve güvenliği şefi aranıyor.

Proje bünyesinde ekipman montajının yapılması ve ekipman montaj müdürüne raporlanması, taşeronlar ve müşteri koordinasyonunu sağlanması, ağır kaldırma işlerine hazılık ve sonrasında montaj işlerinin yönetiminde görevlendirmek üzere, üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan, esnek çalışma saatlerine uyum gösteren ekipman montaj şefi aranmaktadır.

Çelik montaj işlerinde en az 3 yıl deneyimli, iyi seviyede İngilizce tercihen Rusça bilen, organizasyon ve iletişim becerileri gelişkin, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çelik montaj mühendisi aranmaktadır.

Endüstriyel projelerde kalite kontrol konusunda 5 yıl deneyimli, kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli, MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, iyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME VE NDT konularında bilgi sahibi ve Rusya’da çalışma engeli bulunmayan kalite kontrol müdürü arıyor.

Rönesans İnşaat Rusya’da yapımını üstlendiği projelerinde bütçe hazırlanması, yapılan işin birim maliyet analizlerinin çıkarılması, maliyet kontrolü, ödemeler, personel, ekipman puantajı için, en az bir projede teknik ofis şefi işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, sistem, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Rusya’da uzun süre ikamet edebilen, soğuk hava koşullarına dayanıklı teknik ofis şefi aranıyor.

RÖNESANS İNŞAAT NİJERYA İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat, Ortadoğu Afrika Projeleri’nde değerlendirmek üzere, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun en az 5 yıl deneyimli ve çok iyi derecede İngilizce bilen çevre ve iş sağlığı güvenliği sorumlusu ve alanında en az 5 yıl deneyimli, çok iyi derecede İngilizce bilen, iyi düzeyde Ms Office, AutoCad, Adobe, SAP, Open Text bilen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış döküman kontrol sorumlusu aranıyor.

RÖNESANS İNŞAAT TÜRKMENİSTAN İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat, Türkmenistan’daki endüstriyel tesis projelerinde görevlendirmek üzere;

Üniversitelerin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden mezun, alanında en az 5 yıl deneyimli, iyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, insan ilişkilerinde başarılı ve seyahat engeli olmayan lojistik uzmanı aranmaktadır.

Rönesans İnşaat yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını ve iş başvuru şartlarını öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. • agir celik montaj yurtdisi is ilanlari
Rönesans İnşaat Yurtdışı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. Meraba biz 6 kişiyiz meslegimiz alcı sıva yurt dışında calışmak istiyoruz iletişim 05346398634 dedi ki:

  Ferhat

 2. mücayit ozcan dedi ki:

  yurt dışında çalışmak ıstiyorum alçıpan ustasiyim

 3. Necmettin Hotik dedi ki:

  slm soğuk demirci yim yurtdisi da çalışmaktak istiyorum. 0533 344 4456

 4. Fatih kartal dedi ki:

  Gaz altı kaynakcısıyım çelik montaj yaparım hertürlü mekanik iş yaparım 05050875141

 5. Mrb alci boya ustasiyim daha önce rönesasla çalıştım rusyada yine çalışmak isterim yurt dışında 05352301062 ekip de var isterseniz dedi ki:

  Gürkan çılgın mrb alci boya ustasiyim ekibinde var daha önce sizlerle çalıştım rusyada yine çalışmak isterim yurt disinda

  • Anonim dedi ki:

   Merhaba ben aşçıyım yurdışında iş arıyorum 25 yıldır yapıyorum bu işi 0536 514 35 61

 6. Mehmet dedi ki:

  Meraba ben souk demir ustasiyim yurdisina is ariyorum no 545 205 94 82

 7. Mrb yurt dışında çalışmak isterim dış cephe boya iç cephe boya yalıtım dış cephe ustasiyim dedi ki:

  Mustafa gunaydin 05417171067

 8. Mustafa üstün dedi ki:

  Yurtdışı tecrubem var ekibim var kalıp demir duvar purejeden anlarım 5071609755 ustun414@gmail.com

 9. Mustafa üstün dedi ki:

  Yurtdışı tecrubem var ekibim var kalıp demir duvar purejeden anlarım 5071609755

 10. tuncay kul dedi ki:

  meraba ben tuncay kul insaat formeniyim rönesansa adana sehir hatane insaatında caliştım yurt dşında calışmak istiyorum iş tecrübem yeterince var bir cok büyük projede görev aldım her tür sistem kalıp montajı yaparım projem cok iyidir

 11. Yurtdışı Tecrübem var Yurdışı işiniz varsa ilgilenirim dedi ki:

  Nuri comart

 12. Yurdışında çalışmak isyiyorum dedi ki:

  Merhaba adım mujdat alçı boya kara sıva hustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorm Erzurum oturuyorum on senelik hustayım MYK BELGEDE VAR

 13. Ali yavuz özgün dedi ki:

  Belgeli betonarme ve elik montaj ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 05363675213

 14. 20 yıllık kalıp ustasıyım proje çok iyi anlarim 05359287460 dedi ki:

  Eyüp şen

 15. Rigger(Sapancı-İşaretçi) dedi ki:

  Yurtdışı