Rönesans İnşaat Rusya İş Başvuru Formu


Rönesans İnşaat Rusya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor. Rönesans İnşaat iş başvurusu ve başvuru formu…

rönesans inşaat iş başvuru formu

rönesans inşaat iş başvurusu

RÖNESANS İNŞAAT

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım ve enerji üretim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu ,Orta Doğu ve Afrika Bölgesini içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St.Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans İnşaat, Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 13 adet tamamlanmış, 10 adet inşaası devam eden varlığı bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 1,6 Milyar Dolar tutarında bir aktif büyüklüğe (gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Dünyanın en büyük 69. en büyük uluslararası müteahhitlik firması olan Rönesans İnşaat, 30’u aşkın bölgede 14.000’i kendi bordrosunda kayıtlı olmak üzere, daimi taşeronlarıyla birlikte yaklaşık 20 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

RÖNESANS İNŞAAT İŞ BAŞVURUSU VE BAŞVURU FORMU

Rönesans İnşaat Rusya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere genel iş başvuru formu yayınladı. Rönesans İnşaat iş başvurusu yapmak isteyen adayların; büyük ölçekli ve kompleks proje deneyimi olan, esnek çalışma saatlerine uyumlu, takım çalışmasına yatkın ve RVP (geçici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olma şartları aranmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü’nün müsadesi ile verilmiş bu rusya iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvuru formunu doldurarak başvurabilirler.

Rönesans İnşaat Rusya iş ilanına iş başvuru formu için insan kaynakları sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Rönesans İnşaat Rusya iş ilanları için kariyer sitelerinde açık pozisyonları görebilir, insan kaynakları sitesinden detayları öğrenebilirsiniz.


  • rönesans iş başvurusu
  • rönesans holding iş başvurusu
  • rönesans inşaat insan kaynakları iş başvurusu
  • rönesans holding iş başvuru formu
  • rönesans yurtdışı iş başvurusu
  • rönesans inşaat iş başvurusu
  • rönesans holding is ilanları
  • rusya iş ilanları inşaat
  • rusya iş basvuru formu 2017
  • rönesans iş başvuru formu
memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.