Polatyol Yapı Azerbaycan İş İlanları

Polatyol Yapı Azerbaycan’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek ve personel alımı yapmak üzere  iş ilanları yayınladı. Azerbaycan’da üstlendiği projeler için yayınladığı iş ilanları.

polatyol yapı yurtdışı iş ilanları

POLATYOL YAPI İŞ İLANLARIPolatyol Yapı, Azerbaycan’da üstlendiği otoyol projesinde görevlendirmek üzere teknik ofis şefi ve şantiye özlük işleri sorumlusu alımı yapmak üzere yurtdışı iş ilanları yayınladı. Polatyol Yapı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

Teknik Ofis Şefi: Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, çok iyi derece İngilizce bilen, altyapı ve yol projelerinde en az 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamaları, Autocad, primavera gibi proje çizim programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, 30-45 yaşları arasında, Azerbaycan’da ikamet edebilecek, uzun vade çalışmayı düşünen ve sorumluluk sahibi olma şartları aranmaktadır.

Şantiye Özlük İşleri Sorumlusu: Üniversitelerin İşletme / İktisat / Çalışma ekonomisi gibi lisans programlarından veya önlisans programlarından mezun, kurumsal firmaların özellikle inşaat sektörü (şantiye) olarak en az 3 yıl deneyim kazanmış, MS Office programlarını ve tercihen Logo Bordro programlarını bilen, çalışma süresince Azerbaycan’da ikamet edebilecek, erkek adaylar için askerlik ile ilişiliği bulunmayan ve seyahat engeli olmaması şartları aranmaktadır.

Polatyol Yapı yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir güncel iş ilanları doğrultusunda başvurusu yapabilirsiniz.