Marmara Araştırma Merkezi Personel Eleman İşçi Alımı

marmara araştırma merkezi personel alımıMarmara Araştırma Merkezi (MAM) sürekli işçi statüsünde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ PERSONEL ALIMI

Marmara Araştırma Merkezi Kocaeli Gebze’de bulunan merkezinde görevlendirmek üzere uzman ve uzman yardımcısı statüsünde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nin sunucu ve sistemleri, ağ cihazları ve güvenlik cihazlarının yönetimini yapmak, ihtiyaçlar ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sunucu ve sistem altyapısına,  ağ ve güvenlik bileşenlerine yeni cihaz ve sistemler eklemek, bunların kurulum ve yönetimlerini yapmak, sunucu, sistem ve ağ yöneticiliği ile ilgili çeşitli ihtiyaçlar için çözümler üretmek üzere personel alımı yapıyor.

BAŞVURU SÜRECİAdaylar mam.tubitak.gov.tr adresinden Kariyer Başlığı altında iş olanakları bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak ve gerekli belgeleri sisteme yüklemek suretiyle başvuru yapacaklardır. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.

Son başvuru tarihi 28.01.2016 kadardır. Marmara Araştırma Merkezi personel alımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın