KPSS’ye girecek adaylar başvuru güncellemesi yapmalı mı?

2016 yılı Ortaöğretim / Önlisans KPSS’ye girecek adaylar başvuru güncellemesi yapmalı mı?

2016 kpss başvurusu nasıl yapılırBildiğiniz gibi 2016 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim / Ön Lisans başvuru işlemleri 9-24 Ağustos 2016 tarihleri arasında tamamlanmıştı. Daha sonra ÖSYM Başkanlığı KPSS tarihlerini güncelledi.

KPSS başvurusu yapan adaylar başvuru bilgilerini güncellemek zorunda mı?

ÖSYM resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre sadece Sınav tarihlerindeki değişiklikten dolayı, sınav merkezi değişikliği ve eğitim bilgisi güncellemesi yapmak isteyen adaylar 31 Ağustos – 5 Eylül 2016 tarihleri arasında başvurularında güncelleme yapabilirler.

Sınav merkezi değişikliği ve eğitim bilgisi güncellemesi yapmak isteyen adayların herhangi bir güncelleme yapmalarına gerek yok. Daha önce yapmış oldukları KPSS başvuruları geçerlidir.

memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.