Kamu Hastaneleri personel alımı başladı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu personel alımı yapmaya başladı.

kamu hastane personel alımı

Türkiye Kamu Hastaneleri kurumu 2016 yılı içerisinde sağlık danışmanları alacağını duyurdu. Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar haberimizi dikkatle okusunlar.

Kamu Hastaneleri kurumu personel alımı yapılacak pozisyonun tam adı sağlık yönetimi danışmanıdır. Bu pozisyonda çalışmak isteyen adayların 22 Nisan 2016 saat 18.00’a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvurunuzu e-posta veya direkt posta ile yapabilirsiniz.

Başvuru Adresi Posta Adresi: T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak No: 4 Kat: 7 Oda: 702 06520 Balgat / ANKARA Tel: (0312) 705 22 14 Elektronik Posta: tkhk.proje@saglik.gov.trmemur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.