İzmir Aliağa Star Rafinerisi personel alımı yapmaya başladı

İzmir Aliağa ilçesindeki Star Rafinerisi yetkilileri tarafından daha önce muhtarlarla yapılan toplantıda duyurulan personel alımı için başvurular başladı.

Aliağa ilçesindeki Star Rafinerisi’ne yapılacak olan başvurularda alınacak personelin nitelikleri ve pozisyonları, muhtarlıklara asılan ilanlarla duyuruldu. Buna göre, Star Rafineri A.Ş. işletme döneminde çalıştırılmak üzere operatör, teknisyen alımı yapılacak. Alınacak personelin meslek yüksek okullarının Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi, Kimya Teknolojileri, Elektrik, Elektronik Bölümlerinden mezun olması, askerliğini yapmış ve 30 yaşını aşmamış bulunması, en fazla 3 yıl iş tecrübesinin bulunması şart koşuluyor. Vardiyalı sistem ile çalışabilecek ve takım çalışmasına yatkın istekliler, başvuru sonrasında sırasıyla zihinsel ve sosyal beceri testi, teknik mülakat ile yetkinlik bazlı mülakata tabi tutulacak. Star Rafinerisi’nde bu koşullarda çalışmak isteyenler, güncel özgeçmişlerini en geç 12 Temmuz 2017 tarihine kadar star.aday@socar.com.tr adresine elektronik posta yoluyla iletecekler.

Daha önce konuyla ilgili muhtarlarla bir toplantı yaptıklarını belirten Kurumsal İletişim Yöneticisi Nilgül Pelit Poyraz, “Yaklaşık 600 kişi alınacak ve biz bunun en az 300’ünü bölgemizden istihdam etmek istiyoruz. Muhtarlarımızla yaptığımız toplantı sonrası şirketimizde yaşanan genel müdür değişikliği dolayısıyla süreç biraz uzadı. Şimdi gerekli işlemler tamamlandı ve yaklaşık 1.5 aylık başvuru sürecinde arzu ettiğimiz kadro sayısına ulaşacağımızı umuyoruz” dedi.

İzmir Aliağa Star Rafinerisi personel alımı yapmaya başladı yazısına yapılan yorumlar
  1. Yener kor dedi ki:

    Merhaba lar menemen den muracat ediyorum gazaltı elektrot kaynakçısıyım 05397842254

  2. Çelik kaynak cisiyim 10 yıllık belgem var dedi ki:

    Mehmet sait şahin