İŞMEK 3500 TL maaşla personel alımı yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İŞMEK) 163 pozisyonu görevlendirmek personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayımlanan ilanda binlerce personel alımı yapılacağı belirtildi ve alanında uzman olan kişilerin 3 bin 500 TL maaş alacağı ifade edildi.

İŞMEK 163 pozisyonu için personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanda binlerce personel alımı yapılacağı ifade edildi. İSMEK 163 Pozisyonda binlerce personel alım ilanları yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak aday alanında uzman ise 3 Bin 500 TL Maaş verilecektir.

ŞARTLAR

Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı atama ve ders okutma çizelgesi esasları ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün modül programlar içinde yer alan eğitimci şartları, halk eğitim faaliyetinin uygulamasına dair yönergedeki öğretmen yeterlilikleri esas alınarak Lise, Meslek Lisesi, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve üzeri mezuniyetlere göre, uygun koşulları sağlayan adayların başvuruları değerlendirilecektir. Başvuru yapacak olan adayların 18 ile 40 yaş arasında olması gerekmektedir.ALINACAK PERSONELLER

Söz konusu personel alımlarında Aerobik – Fitness – Pilates (Bayan) Öğretmeni, Aşçı Çırağı (Yemek) Öğretmeni (Yiyecek İçecek Hizmetleri), Cilt Bakımı Öğretmeni (Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri), Çiçek Yapımı Öğretmeni (El Sanatları Teknolojisi), Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Öğretmeni (Hasta ve Yaşlı Hizmetleri), Kur’an-ı Kerim Öğretmeni (Kişisel Gelişim ve Eğitim) ve Uygulamalı Muhasebe Uzmanlık Eğitimi Öğretmeni (Muhasebe ve Finansman) kadroları için personel alımı yapılacağı belirtildi.

Adaylar aşağıdaki bağlantı adresini tarayıcılarının adres çubuğuna kopyalayarak personel alımları hakkında detaylara ulaşabilirler.  • ismek öğretmen maaşları