İŞKUR’dan yurtdışında 2 bin dolar maaşla iş fırsatı!

İş arayan vatandaşların her dönem ilk başvuru noktalarından olan İŞKUR’da yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok iş ilanı mevcut. 2018’in ilk 9 ayında yaklaşık 1 milyon işsize iş sağlayan İŞKUR’da yurt dışında 2 bin dolar maaşla çalıştırılmak üzere personel alım ilanları açıldı. Peki ama İŞKUR yurt dışı ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR yurt dışı personel alım şartları nelerdir? İşte İŞKUR’un yurt dışı ilanları ile ilgili detaylar….

İŞKUR üzerinden her gün binlerce vatandaş iş sahibi olurken, onlarca ilan da yayına giriyor. Son günlerde İŞKUR’da 2 bin dolar maaşla yurt dışı işçi ilanlarına ilgi üst düzeyde. İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacak ülkeler arasında Almanya, Avusturya, Kuveyt, S. Arabistan, Libya, Irak yer alıyor. Peki ama İŞKUR’a başvuru nasıl yapılır? İŞKUR’dan iş nasıl bulunur? İŞKUR yurt dışı personel alımı için şartlar nelerdir? İŞKUR ilanları ile yurt dışına nasıl gidilir? İşte İŞKUR yurt dışı ilanları ile ilgili detaylar….

İŞKUR YURT DIŞI İLANLARINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

İş başvurusu için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Örneğin, Almanya makine ve bilgisayar mühendisi, elektrik elektronik personeli, Avusturya mühendis, elektrikçi, makineci, çini döşemeci, hasta bakıcı, kaynakçı, talep ediyor. Almanya’da kazanç aylık 3 bin 700 euroyu bulabiliyor…İŞKUR YURT DIŞI İL İLANLARI İLE HANGİ ÜLKELERE GİDİLİR?

İŞKUR personel ilanları ile birçok ülkeye gitme şansı mevcut. Şu anda İŞKUR’da ilanı bulunan ülkeler sırasıyla; Almanya, Avusturya, Kuveyt, S. Arabistan, Libya ve Irak..

İŞKUR YURT DIŞI İL İLANLARI İLE HANGİ ÜLKELERE GİDİLİR?

İŞKUR yurt dışı ilanlarında genel olarak kalifiye eleman aranıyor. Bilgisayar mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği gibi meslek dalları başı çekerken; elektrikçi, kaynakçı, inşaatçı gibi meslek dalları da bunların arasında bulunuyor..

İŞKUR YURT DIŞI İLANLARINA NEREDEN BAŞVURULUR?

İŞKUR’da yayınlanan personel ilanları ile ilgili tüm detaylar her zaman İŞKUR’un sitesi üzerinde yer almaktadır. Bir sonraki sayfadaki linke tıklayarak İŞKUR personel alım ilanlarını inceleyebilirsiniz..İŞKUR’dan yurtdışında 2 bin dolar maaşla iş fırsatı! yazısına yapılan yorumlar
 1. İmamettin aydemir dedi ki:

  Aşçıyım aşçı yardımcısılık ta yaparım daha önce yurt dışında çalıştım aşçılık olarak yardımcı olursanız sevinirim 0551 182 84 69

 2. Elektrikciyim daha öncede yurt dışı tercübem var, bekarıö herhangi bir engrlim yoktur, belegeleriö vardır., E. M. Lisesi mezumuyum, yardımcı olursanız sevinirim.(552.717.12.33) dedi ki:

  Teksin

 3. Metin kılıç dedi ki:

  Daha önce Rusya ve Sırbistan Karadağ da Otel inşaat işinde elektrik ustası olarak 5 yıl çalıştım.elektrik ve mekanik ustalık belgelerim var.aydınlatma led işleri ve elektrik inşaat işleri yaptım.Ayreten ekip olarak usta arkadaşlarım mevcut.irtibat tel.05334963673

 4. insaat iscisiyim yurtdisinda calismak istiyorum dedi ki:

  serkan

  • Mehmet dedi ki:

   Merhaba. Ben sıva ve boya ustasiyim.yurt dışında calışmak istiyorum. Saygilar. No 0538 027 92 75

 5. Ahmet mutlu dedi ki:

  ,6 yıllık otomosyon elektirikcisiyim. Yurtdışında çalışmak istiyorum 05383598668 saygilar

 6. Slm betonarme demirciyim yurtdisi tecrubeli myk mevcut yurtdisi bakiyorum pasaport mevcut dedi ki:

  Rasim Gürün

 7. Bekir dedi ki:

  Alçı Boya Ustasıyım MYK VAR yurt Dışında calışmaya İhtiyacim Var

  05317300485

 8. Hakan uca dedi ki:

  Montalama alci boya ustasıyım MYK var yurtdışında çalışmaya ihtiyacım var 05412435190

  • Anonim dedi ki:

   İsmail usta Eskafatör operatörüyüm Rusya Petersburg çalıştım içtaş holding çelikler holding Bayburt grup şuan boştayım iş bitmi nedeniyle

 9. Taner dedi ki:

  Alçı levha da çalışabilirim artı kaynak tecrübem var