Gürbüz İnşaat Cezayir İş İlanları

Yurtdışında üstlendiği projelerle büyük başarılara imza atan Gürbüz İnşaat Cezayir’de görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapıyor.

gürbüz inşaat yurtdışı iş ilanları

1987 yılında kurulan Gürbüz İnşaat, üstlendiği projeleri yüksek kalite ve verimle gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış, tam donanımlı bir genel müteahhitlik firmasıdır

Gürbüz İnşaat yurtdışındaki şantiyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor;Tercüman: İleri seviyede Fransızca bilgisine sahip, Türkçe-Fransızca ve Fransızca-Türkçe yazılı ve sözlü tercümede deneyimli,  lise ve/veya üniversitelerin Fransızca eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, tercihen inşaat sektöründe tecrübeli, dinamik, analitik, organizasyon, takip ve iletişim beceleri gelişmiş, Cezayir’de ikamet edebilecek tercüman aranıyor.

Fransızca resmi ve teknik yazışmaların takibini, arşivlemesini ve raporlamasının yapmak. Şantiyede, sahada ve çeşitli, idari ve özel kurumlarda yerli muhataplar ile firma yöneticileri arasındaki sözlü iletişim eksiksiz, hatasız ve akıcı bir şekilde sağlamak. Tercüman olarak görev aldığı konu/proje ve işere hakim olarak ve takip ederek şirket içindeki bilgi akışını desteklemek.

Proje Müdürü: Gürbüz İnşaat yurtdışında yeni başlayacak projesinde görevlendirmek üzere yurtdışında ikamet edecek, aşağıdaki niteliklere sahip proje müdürü adayları aranmaktadır.

Merkez yönetimin çalışma planları dahilinde şantiyenin teknik, idari ve mali yönetiminde aktif olarak görev almak, sorumluluğundaki işlerin zamanında ve belirlenen kalite standartlarında eksiksiz olarak tamamlanmasını süperpoze etmek, idare ile şantiye arasındaki koordinasyonun etkin şekilde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla liderlik yetilerine sahip, proaktif, analitik ve sonuç odaklı, sektörde en az 15, proje yönetiminde en az 5 sene deneyimli, önde gelen üniversitelerin inşaat mühendisliği ya da mimarlık bölümünden mezun, toplu konut ve tünel kalıp projelerinde yüksek deneyim sahibi, tercihen yurtdışında çalışma tecrübesi bulunan, tercihen Fransızca ve/veya Arapça, İngilizce dillerine hakim, Kaynak, zaman, bütçe ve insan yönetimi alanlarında başarılı proje müdürü aranıyor.

Şantiye Şefi: Gürbüz İnşaat Cezayir’de yeni başlayacak projesinde görevlendirmek üzere yurtdışında ikamet edecek, aşağıdaki niteliklere sahip şantiye adayları aramaktadır.

Merkezi yönetimin ve proje müdürünün çalışma planları dahilinde şantiyenin teknik yönetiminde aktif olarak görev almak, sorumluluğundaki işlerin zamanında ve belirlenen kalite standartlarında eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamak, kaba inşaat ve ince imalat organizasyonlarını yapmak, kaba ve ince imalatları yönetmek idari ve şantiye arasındaki koordinasyonun etkin şekilde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla şantiye şefi aranıyor.

Önde gelen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, sektörde en az 7 sene deneyimli, toplu konut ve tünel kalıp projelerinde yüksek deneyim sahibi, tercihen yurtdışında çalışma tecrübesi bulunan, tercihen Fransızca ve/veya Arapça, İngilizce dillerine hakim, liderlik yetilerine sahip, proaktif ve sonuç odaklı, kaynak, zaman, bütçe ve insan yönetimi alanlarında başarılı şantiye şefi aranıyor.

Gürbüz İnşaat yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını kullanabilir ve iş başvuru formu sayesinde başvuruda bulunabilirsiniz.