Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 1000 Personel Alımı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 1000 personel alımı yapacak.

gümrük ve ticaret bakanlığı personel alımı 2017Gümrük Bakanlığı’na 1.000 yeni personel Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, çalışan sayısını artırıyor. Bakanlık 2017 yılında 1.000 yeni personel alımı yapmayı planlıyor.

Gazetesi’nin haberine göre ; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2016-2017 stratejik planına göre, bakanlık çeşitli ünvanlarda bin personel alımı yapmayı planlıyor. Ayrıca yine stratejik plana göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesindeki personelin yurt dışı tecrübesini arttırmaya yönelik çalışmaları hızlandırmayı planlıyor.

Yine aynı habere göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yurtdışı lisans üstü eğitimine 25 personel gönderecek. Bakanlık kaynaklarından alınan son bilgilere göre söz konusu alımların 2016 yılında da gerçekleşebileceği, FETÖ’nün kanlı darbe girişimi sonrasında açığa alınan ve görevine son verilecek personelin yerine istihdam stratejisinde değişikliğe gidilebileceği bildirildi.

memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.