Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

gthb personel alımıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor. Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere 1 adet sözleşmeli Ziraat Mühendisi alımı yapacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Ardahan Kafkas Arısı Üretim Eğitim ve Gen Merkezi Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu, KPSSP3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda pozisyon sayısı ve başvuru şartları belirtilen toplam 1 (bir) adet sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Başvuru şekli, istenecek belgeler ve sonuçların duyurulmasıAdaylar müracaatlarını, Bakanlığımıza ait “www.tarim.gov.tr” internet adresinde yayınlanan başvuru dilekçesini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup imzaladıktan sonra istenilen belgelerle beraber Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili gazete ilanının yayınlanmasının ardından, 09.11.2015 tarihinden 30.11.2015 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdürlüğü, Eskişehir Yolu 9. Km. Lodumlu /ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde belirtilen adreste olacak şekilde posta ile yapmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmeler veya diğer sebeplerle bu tarihten sonra müracaat edenler ile eksik ve hatalı belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.