Çanakkale Gelibolu Belediyesi Personel Eleman İşçi Alımı

Çanakkale Belediyesi’ne bağlı Gelibolu Belediyesi personel statüsünde görevlendirmek üzere işçi alımı yapıyor. İş başvurusu 1 Temmuz – 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

gelibolu belediyesi personel alımıGelibolu Belediyesi işçi statüsünde görevlendirmek üzere cankurtaran alımı yapıyor. Gelibolu Belediyesi personel alımı için başvurular 1 Temmuz – 11 Temmuz tarihleri arasında iskur.gov.tr internet adresinden veya il müdürlüğünden yapılabilir.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

ÇANAKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 11 Temmuz 2016
Yayınlanma Tarihi : 01 Temmuz 2016

Genel Şartlar ve NotlarTALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Not:Cankurtaran kurs bitirme belgesine sahip olma şartı aranmaktadır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Cankurtaran

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Gelibolu Belediyesi Meclis Salonu 15.07.2016 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Hocahamza Mh. Kemal Reis Cd. Hamzaköy Plajı
17500 GELİBOLU
ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı Murat Baki TÜMER
Ünvanı
Telefon No 0505 828 46 06
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli