Elektrik Üretim Genel Müdürlüğü İşçi Alım İlanı

eüaş işçi alımıElektrik Üretim Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) işçi alımı yapıyor.

Elektrik Üretim Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) personel statüsünde görevlendirmek üzere 58 Elektrik Teknisyeni, 46 Makine Teknisyeni ve 12 Elektronik Teknisyeni olmak üzere toplam 116 işçi alımı yapıyor.

İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik TaĢıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., HaberleĢme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

* Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)