Dorçe Prefabrik Eleman Alımı İş İlanları

Dorçe Prefabrik Ankara’daki üretim tesisinde çeşitli pozisyonlarlarda görevlendirmek üzere 2016 yılında da eleman alımı yapmaya devam ediyor. Dorçe Prefabrik iş ilanları ve iş başvuru şartları..

dorçe prefabrik iş ilanlarıDünya çapındaki tecrübesi ile en zor iklim koşulları altında yüksek kalite ile mühendislik, tedarik ve inşaat servisleri vermeye 1984 yılında başlayan Dorçe Prefabrik, dünyanın en büyük prefabrik çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir. Dorçe Prefabrik üretim tesisi Ankara’da olup, 55.000 metrekare alanı kapalı olmak üzere toplam 100 bin metrekare alana sahiptir.

Dorçe Prefabrik aynı zamanda Irak, Katar, Abu Dabi, Dubai, İran, Ürdün, Yemen, Umman, Afganistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan,Nepal, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Pakistan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Makedonya, Moldovya, Romanya, İrlanda, İngiltere, Kosovo, Cezayir, Kongo, Ekvator Ginesi (Malabo Adası), Libya, Mali, Nijerya, Sudan, Kamerun, Cibuti, Nijer, Moritanya, Avustralya ve Venezuela gibi ülkelerde faaliyet göstermekte olup, yurtdışında 10 şubesi bulunmaktadır.

DORÇE PREFABRİK İŞ İLANLARI

Dorçe Prefabrik Ankara, Kazan’da faaliyet gösteren fabrikasında görevlendirmek üzere; düz işçi, Hiyap operatörü, çelik – prefabrik montaj ustası, ahşap işleme ve şekillendirme ustası, sac lehva işleme ustası, forklift operatörü, kaynakçı ve muhasebe yetkilisi arıyor.HİYAP OPERATÖRÜ İŞ İLANI

Dorçe Prefabrik, Ankara’da faaliyet gösteren fabrikasında görevlendirmek üzere, inşaat – prefabrik ve çelik sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli, sertifikalı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25- – 40 yaş aralığında ve askerliğini yapmış Hiyap operatörü alımı yapacaktır.

FORKLİFT OPERATÖRÜ İŞ İLANI

Dorçe Prefabrik yayınladığı iş ilanı ile Ankara Kazan’da bulunan prefabrik fabrikasında görevlendirmek üzere;  25 – 40 yaş aralığında, minimum 3 yıl tecrübeli, 4-5-6 tonluk forklik kullanabilen, forklift operatörlük belgesine sahip ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek forklift operatörü alımı yapacaktır.

DORÇE PREFABRİK İŞ BAŞVURUSU

Dorçe Prefabrik yurtiçi iş ilanları ve yurtdışı iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerinde yer alan güncel iş ilanlarını takip edebilir, açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvuru formunu kullanarak Dorçe Prefabrik Yapı iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.