Çarşı ve Mahalle bekçisi alımları başlıyor!

Binali Yıldırım, Çarşı ve Mahalle bekçisi alımlarının sinyalini verdi. Bilindiği gibi kısa süre önce Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da çarşı ve mahalle bekçisi alımları olmuştu.

bekçi alımlarıYıldırım, Çankaya Köşkü’nde düzenlenen “65. Hükümet’i̇n İlk Yüz Günü” değerlendirme toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Mahalle ve çarşılarda bekçi sistemine geçileceğini dile getiren Başbakan Yıldırım, kalıcı ve geçici köy koruculuğu sistemini terör eylemlerinin yoğun olduğu bölgelerde yaygınlaştıracaklarını söyledi. Yıldırım, terörden zarar gören vatandaşların zararını ödemeye de devam ettiklerine dikkati çekti.

memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.