ASELSAN Personel Alımı İş Başvurusu

aselsan personel alımıTürkiye’nin önemli kuruluşlarından Aselsan personel alımı yapıyor. Ürettiği elektronik cihazlar ve yazılımlar ile milli güvenliğimizi tehdit edecek unsurlara karşı mücadele eden Aselsan, sürekli yeni mühendisler almaya devam etmektedir. Özellikle başarılı mühendisleri alması ile bilinen Aselsan, başarısızlığı asla çekemiyor.

ASELSAN’da çalışmak isteyen adayların sahip olduğu nitelikler ve kariyer hedefleri ile örtüşen en uygun iş fırsatları için iş başvurusunda verdiği bilgilerin doğru, açık ve anlaşılır olması önemlidir.

ASELSAN’a başvuru yapmadan önce kurum bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmanı gerekmektedir. Bunun için ASELSAN’ın internet sitesindeki insan kaynakları bölümünde yer alan çalışma alanları bölümünü incelemeniz gerekmektedir.Bankacılık, Bilgisayar Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, Ekonomi, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Kontrol Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Ürünler Tasarımı, Fizik Mühendisliği, Gemi Mühendisliği, Halkla İlişkiler, Havacılık Mühendisliği, Hukuk, İklimlendirme Soğutma, İktisadi ve İdari Bilimler, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Kimya, Makina, Maliye, Torna Tasviye ve Sosyoloji gibi birçok branşta iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan ASELSAN’a iş başvurusu yapmak isteyen adayların kurumun internet sitesindeki iş başvuru formunu kullanabilirler.  • aselsan iş ilanları
  • aselsan personel alımı 2016