Apple Personel Alımı

apple personel alımıApple mağazalarında rotasyonla çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapmak üzere Apple Store Liderlik Programı düzenleyecektir.

Apple Store’da liderlik sanatını keşfederken yeni şeyler öğrenin ve kendinizi geliştirin. Eğitim, deneyim ve mentorluk desteğiyle parekende satış alanında her yönden ustalaşacaksınız. Ekibin bir parçası olup çevrenizdekilerle işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Bir birey olarak, mağazanızın başarısına etkide bulunacak, kişisel gelişiminizi daha ileriye taşıyacaksınız. Doğuştan bir liderseniz, Apple Store Lideri Programı kendinizi göstermeniz için bir fırsat.

İş TanımıBu benzersiz 24 aylık programın ilk yılında, mağazalarımızda rotasyonla çeşitli pozisyonlarda çalışacaksınız. İkinci yılda, üst düzey yöneticilerin danışmanlığında ve rehberliğinde liderlik görevlerine odaklanacaksınız. Her görevde çalışırken öğrenecek, kendi deneyiminizi yansıtacak, anladıklarınızı uygulayacak ve ekibinizle paylaşacaksınız. Gözlemlerinizi aktararak, mağazanızda ve tüm dünyadaki mağazalarda pozitif değişiklikleri destekleyeceksiniz. Programı liderlik potansiyelinizi göstererek başarıyla tamamladığınızda ise, temel pazarlarımızın birinde bulunan bir mağazada liderlik pozisyonuna başvurma fırsatınız olacak.

Eğitim

Programa kabul edilmek için üniversite mezunu olmak, derslerinizi başarılı notlarla tamamlamış veya buna denk bir iş deneyimi edinmiş olmanız gerekir.

Aranan Nitelikler

Temel Nitelikler

  • İşte, ekip içinde veya topluluğunuzda liderlik deneyimine sahip olmak
  • Milyonlarca dolarlık, sektör lideri bir perakende operasyonunu yöneten ekibe liderlik yapmak için istekli olmak

Ek Nitelikler

  • Apple’a ve teknolojiye ilgi
  • Çok iyi derecede İngilizce bilgisi Farklı kültürlerle etkileşim deneyimi (uzun süreli seyahat / okul, kurs / work & travel deneyimi) veya ikinci bir dil bilmek tercih sebebidir.
  • Programın tüm dünyada başlangıç tarihi Eylül 2015’tir.
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeniz gerekir. Çalışma saatleriniz işin gereksinimlerine göre belirlenecektir.

Apple
Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Cupertino, California’da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir.